Umak Ulus. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti., 2000 yılında kurulan ancak gerek görmesi üzerinde 2019 ünvan değişikliğiyle; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 13 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren bütünleşmiş bir lojistik şirketidir.

Umak Uluslarası Nakliyat AB normlarına sahip özmal ve tedarikçi filosu ile Türkiye ve Orta Doğu( Irak), Rusya ve Türk Cumhuriyetleri arasında komple ve parsiyel uluslararası kara nakliyesi hizmeti vermektedir.

Umak Uluslarası Nakliyat  olarak yıllardır süren sektör tecrübesiyle dinamik, güvenilirliği ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile sosyal sorumluluklarının bilincinde olan ve müsteri memnuniyetini ön planda tutan kadrosuyla, dünya çapında geniş acenta ağıyla Karayolu-Havayolu-Denizyolu ve Proje Taşımacılığı hizmet seçenekleriyle müşterilerimize servis sağlamaktayız.

Umak Uluslararası Nakliyat, güçlü özmal filosu ve kendi standartlarında tedarikçi filosu ile müşterilerine çift şoför ve alternatif güzergâh uygulamaları sunmaktadır.

Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen Umak Ulus. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti., her zaman müşterilerine bütünleşmiş, esnek ve en etkin çözümleri sunar. Umak Ulus. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti.’ün hep bir adım ileride oluşu, yeterince iyiyle yetinmemesi müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.

Dağıtım alanındaki gücünün yanı sıra Umak Ulus. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti.’ün vaatlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağıdır. Kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet veren 7000‘in üzerinde çok uluslu çalışanı, Umak Ulus. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti.’ü başarıya taşıyan yolda çok önemli bir rol oynar.

Misyonumuz

Müşterilerimizle birlikte ilham veren ve sürdürülebilir değer yaratmak.

Değerlerimiz

Yenilikçilik, Yüksek Teknoloji, Yapıcı Tutum, Girişimcilik, Sağduyu, İnsana Değer.

Manifestomuz

“Yeterince iyi” olmak bize hiçbir zaman yetmedi. Daha iyiye ulaşmak için sürekli ve dinamik dönüşüme inanıyor, bu sayede her gün büyüyor ve gelişiyoruz. Biliyoruz ki, başarıya başka türlü ulaşmak mümkün değil.

Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren yaklaşımımızı, tecrübemiz ve uzmanlığımızla harmanlayarak lojistik sektörüne yeni nesil bir bakış açısı getiriyoruz.

Gücümüze güç katan ileri teknolojimizi, müşterilerimize kusursuz hizmet anlayışımızla gelişmiş çözümler sunmak için kullanarak, sektörümüzün ilham kaynağı olmaya devam ediyoruz.

Bizim için insan her şeyden önce gelir. Birbirimizi daha iyi anlamak, paylaştığımız ortak değerleri korumak ve gerçekleştirmek istediğimiz hedeflere ulaşmak için yine en değerli yapıtaşımız olan insanımızın gücüyle, azimle ilerliyoruz.

En iyiyi hak eden müşterimize, yaptığımız her işte en iyi hizmeti sunuyoruz. Onların başarısının bizim başarımız olduğu gerçeğini aklımızdan hiç çıkarmıyoruz.

Cesur fikirleri yapıcı tutumumuzla hayata geçirerek, her türlü zorluğun üstesinden geliyor, her başarımızda daha da güçleniyoruz.

Biliyoruz ki, inanarak çalışırsak, aşamayacağımız hiçbir engel yok.

Etik değerlerimiz ve sürdürülebilirliğe olan adanmışlığımız sayesinde sadece lojistik sektörünün geleceğini değiştirmeye değil, dünyayı dönüştürmeye hazırız.